Суддя заострила внимание, что кредит взят в 2010 году и не имеет отношение к лечению ребенка.

• г. Николаев

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! ПОДСКАЖИТЕ!

12 квітня 2012 відкрито судове провадження у справі № 2/1422/303/12 за позовною заявою до Свєтлова Івана Олександровича про стягнення аліментів на утримання Свєтловой Наталії Володимирівни до досягнення дитини трьох років. Підставою є – позовна заява про стягнення аліментів на утримання непрацездатної, Свєтловой Наталії Володимирівни, до досягнення дитиною трьохрічного віку. Стягувач та позивач мешкалы разом з травня 2010 року. 06.10. 2011 року народився син. Позивачка за власним бажанням пішла від відповідача 14.02.2012. Зараз вона звернулась до суду з позовом по сплати аліментів на себе та дитину. Взагали 50 % від заробітку. Заробітна плата складає 2040 грн. З позовом о виплате аліментів на дитину погодились. (500 грн.).

Сплачувати аліменті в розмірі 25 % грн.

Загальна сума щомісячніх виплат складає 1640 грн. Залишоки - 360 грн.

На даний час є кредитна заборгованість перед Райффайзен Банк Аваль в розмірі 8772 (вісім тисяч сімсот сімдесят дві) грн. 28 коп. Є документ в якому вказано, що щомісячна плата складає 440 грн. Суддя заострила внимание, что кредит взят в 2010 году и не имеет отношение к лечению ребенка.

Також є боргова розписка на суму 20 000 грн. В розписці вказано що кошти потрібні на лікування дитини та щомісячна плата складає 500 грн. Взыскатель говорит что про эти деньги не знала.

Также направлен запрос в областную больницу для получения информации относительно суммы затрат на лечения ребенка.

Аліменти на дитину 500 грн.

Щомісячно сплачуються кошти за комунальні послуги близько 200 (двохсот) грн.

Середня місячна заробітна плата складає 2035 (дві тисячі тридцять п’ять) грн. 57 коп.

Мені на існування залишається 395 (триста дев’яносто п’ять) грн.

Є наступні документі

1. Ксерокопія довідки про заробітну плату.

2. Ксерокопія розписки про отримання боргу від 07.10.2011 року

3. Ксерокопія розписки про отримання боргу від 13.10.2011 року

4. Ксерокопія розписки про виплату боргу

5. Інформація по сплаті кредиту

6. Ксерокопія книг по сплаті комунальних платежів.

Помогите составить возражение. Суть не платить алименты или уменьшить выплату до минимума.

Ответы на вопрос (1):

Анастасия, просьба написать вопрос на русском языке

Спросить
Пожаловаться

Ми з чоловіком розлучилися більше року тому. В червні 2012 року я подала позовну заяву до суду про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей (їх двоє). Судом призначено стягнення аліментів по 450 грн. на кожну дитину до досягнення ними повноліття. Проте, чоловік ухиляється від сплати аліментів. За ними рахується заборгованість в сумі 10800 грн. (за рік). Виконавчою службою ініційовано порушення кримінального провадження. На даний момент кримінальна справа знаходиться на розгляді в суді. Тепер чоловік пропонує підписання мирової угоди, згідно якої я повинна припинити кримінальне провадження, шляхом забирання виконавчого листа з відділу виконавчої служби. Проте все ж таки чоловік не збирається сплачувати заборгованість по аліментах, а пропонує відкладати суму аліментів на рахунок в фінансовій установі. Підкажіть, будь-ласка, всі за і проти підписання даної мирової угоди. Заздалегідь вдячна.

Правильно ли составлено это заявления, и как быть если у меня нет справки о доходах муж и врятле он мне ее даст.

Октябрському районному суду м. Полтави

36002, м. Полтава вул. Навроцького, 5

Позивач: Дашевська Вікторія Вікторівна 13.10.1987 р.н., проживає за адресою: 36023 м. Полтава вул. Маршала Конєва 7,кв.67 тел.0950654842

ідентифікаційний код:3206211301

Відповідач: Дашевський Ярослав Арменович 16. 05. 1986 р.н., проживає за адресою: 39344 Полтавська область,

Новосанжарський район с. Галущина Гребля

Позовна заява про стягнення аліментів.

Я, Дашевська Вікторія Вікторівна, 5 червня 2010 зареєструвала шлюб з гр. Дашевським Ярославом Арменовичем. Від шлюбу маємо сина Дашевського Тимура Ярославовича, 23.11. 2010 року народження, який проживає разом зі мною.

Іншої дитини чоловік не має. Утримань за виконавчими документами з нього не здійснюється.

В даний час чоловік виконує обов’язки утримувати родину, і мене як дружину, лишень частково сплачуючи мені 200 гривень, що місяця, що не відповідає 30 % від установленого прожиткового мінімуму. Я ніде не працюю так як перебуваю в декретній відпустці по догляду за дитиною, єдиним джерелом мого доходу є посібник на дитину до 3 років.

Відповідач ніде не працює, та має пенсію по 3 групі інвалідності.

На підставі ст. ст. 180-182 Сімейного кодексу України,

Прошу:

1. Стягнути з Дашевського Ярослава Арменовича на мою користь аліменти на утримання дитини Дашевського Тимура Ярославовича 23.11. 2010 р.н. в розмірі 1/4 частини від всіх видів доходу, але не менше ніж 1/3 частини встановленого прожиткового мінімуму, встановленого для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дати звернення до суду та до досягнення дитиною повноліття.

2. Стягнути з відповідача Дашевського Ярослава Арменовича на мою користь на моє утримання, в розмірі 1/6 з усіх видів доходу до досягнення дитини 3-х річного віку.

Додатки:

1.Копія свідоцтва про шлюб.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3.Довідка про доходи відповідача.

4. Довідка про доходи позивача.

5.Копія квартального посібника про знаходження дитини на утриманні.

«»рік. Підпис.

Підскажіть, будь ласка, перша дитинка народилась 20 років тому. Та прожила лише 4 дні . Видали довідку про народження першої дитини. Після смерті дитини є свідотцтво про смерть. Читала, що при народженні наступної дитини виплати йдуть, як на дргу дитину. Але не зрозуміло як це оформлюватиметься, адже я можу пред'явити лише свідотство про смерть та довідку про народження, з зазначенням першої дитини. В серпні 2014 року в другому шлюбі нами було всиновлено дитину, віком 1,6 року. Після подання документів до соц. захисту, мені сказали, що моя перша дитина не враховується. Чому не пояснили. В Постанові КМУ від 27 грудня 2001 р. N 1751 Про затвердження Порядку призначення і виплати

державної допомоги сім'ям з дітьми, знов зустрічаються слова: з урахуванням кількості

живонароджених та усиновлених дітей (враховуючи померлих). Але як діє цей закон, які необхідні документи.

Чи є зараз такий закон, та як він діє? Дякую.

Доброго дня чотири роки назад я розлучився, але дружина залишилася зареєстрованою в службовій квартирі. У кінці 2016 року я звернувся з позовною заявою до суду щоб визнати її такою, що втратила право на користування житловим приміщенням (ст.ст. 71,72 ЖК України). В період розгляду позову моя колишня дружина народжує дитину від нового шлюбу і в подальшому реєструє її у вищезазначеній службовій квартирі. Яку норму права я можу застосувати до формально зареєстрованої в квартирі дитини, щоб збільшити позовні вимоги.

За сколько пршлых лет можно подать декларацию 3 НДФЛ на возврат медецинских услуг. Например если у меня есть чеки и справки с 2012 г и т. д. Могу ли сейчас подать декларации за 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 годы? Возместят ли мне все эти расходы? Все это время работала на официальной работе с официальной зарплатой.

Я виховую дитину-інваліда до 18 р. з батьком дитини одружена не була, дитина на його прізвищі з моїх слів записана, аліментів не отримую. Чи можу я зараз дитину (10 р) переписати на своє прізвище і чи при цьому я буду вважатися одинокою матірю?дякую.

Дуже прошу Вашої допомоги.

У серпні 2006 року я, Волчко Роман Миколайович, одружився з Корець О.В.

У травні 2007 року у нас народилася дочка Волчко Є.Р.

У листопаді 2008 року у нас народився син Волчко В.Р.

Починаючи з 2009 року моя дружина сильно захворіла та 19.11.09 р. померла.

Я забрав дітей до себе у Чернівецьку обл., придбав квартиру, облаштував її та продовжував працювати.

У серпні 2012 року я одружився з Самсонніковою Христиною Дмитрівною.

У листопаді 2013 року у нас народилася донька Волчко Я.Р.

На сьогоднішній день стосунки з дружиною вкрай важкі. Ми вирішили розійтися. Але вона наполягає на розподілі майна та хоче виховувати нашу спільну дитину одна.

Зважаючи на те, що квартира була придбана в квітні 2011 року, вона не можебратися до поділу.

у вересні 2013 року нами було придбано новий автомобіль КІА, а у 2014 році гаражну ділянку та гараж.

Підскажіть будь-ласка як проходить поділ майна?

Дуже вдячний.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

Декретный отпуск начался с 27 декабря 2013 года и по наст. Время. Скоро родится второй ребенок (в январе 2016) и с ноября 2015 года откроетс новый декретный отпуск. Можно ли взять для расчета пособия по БиР период 2013 год и 2010 год (заменить 2014 год на 2010, а не на 2012 или 2011)?

На Украине с 01.07.2014 р. вступило в действие постановления КМУ «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» № 1751 від 27.12.2001 р. з урахуванням змін, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» № 208 від 25.06.2014 р., согласно котрому: «Виплата по догляду за дитиною до трьох років з 01.07.2014 року буде припинена, крім осіб, яким призначена допомога при народженні ПЕРШОЇ дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягненню дитиною трирічного віку у розмірі 130 грн.»

Я с этой нормой не согласна, т.к. не вполне понимаю, с каких это пор каное-то постановление имеет высшую юридическу силу чем Конституция Украины и Законы України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» № 2240-III від 18.01.2001 р. , «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» N 2811-XII від 21.11.1992 р.?

А я хочу получать пособие на основании вышеуказанных законов и конституции, а не согласно какому-то подзаконному акту, типа постановления КМУ….

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение