Конфлікт між працівниками і керівництвом ДП «ДГ Відродження» НААНУ» щодо приватизації землі та погрози фізичної розправи для ініціаторів
199₽ VIP

• г. Мелитополь

Ми робочі та пенсіонери ДП «ДГ Відродження» НААНУ». Яке знаходиться в селі Відродження Мелітопольського району, Запорізької області. Були ошукані керівництвом ДП «ДГ Відродження» НААНУ» на той час був колгосп імені Горького. Як усім колгоспникам у 1996 році нам було запропоновано распаювати землі але керівництво саме Принус Г. О. не бажав приватизації землі, тому зібрав людей й повідомив що землі остаються у комунальній власності. Адже тоді держава підтримувала такі підприємства і так можливо було відмити гроші собі. На загальних зборах трудового колективу на той час директором підприємства Принус Г.О. з метою збереження господарства було запропоновано залишити землі у комунальній власності. Також на цих зборах всіма працівниками господарства були підписані чисті листи, а у подальшому земля залишилася у комунальній власності. У подальшому 22.11.10 згідно зареєстрованого статуту Державне підприємство «Дослідне господарство «Відродження» (реєстраційний № 10881050008000004) підпорядковане Національній академії аграрних наук України, а земельна ділянка перебуває у постійному користуванні на підставі державного акту серія І-ЗП № 001227 реєстраційний № 347 від 04.03.1996 року.

Звернення трудового колективу до керівництва Державного підприємства «Дослідне господарство «Відродження» з приводу права на приватизацію землі, підпорядкування підприємства до Національної академії аграрних наук України залишаються поза увагою. Працівників, які проявляють інтерес до питань розпаювання землі звільняються зі своїх робочих місць, так з 09.07.13 по 08.11.13 звільнено більше 100 осіб, що не відповідає відповіді Запорізької обласної державної адміністрації від 30.10.13 № 23-Г-3627-2. Ініціативній групі, яка виступає від імені колишніх та працюючих на цей час працівників «Відродження» погрожують фізичною розправою. Ми звернувся до міліції і там відкрили кримінальне правопорушення: ч. 1 ст. 190 КК України. На даний час яко би проводиться до судове слідство, але жодного мешканця даного села не було допитано. А тим часом робочі надають мені документи і накладні, та записи які доказують злочинні дії керівництва даного підприємства. Свідки цих дій залякані і бояться звернутися до міліції, мені теж постійно погрожують і навіть була спроба мене залякати не відомими мені особами, які обшукали мій дім коли мене не було вдома. Вони зараз прикриваються що ця земля загально державного значення, але питання як вона попала в академію? Чи можливо тоді всі активи підприємства збувати? Звільняти людей у яких по 3 малолітні дитини? Давити на людей? Як жити людям без роботи і землі? Чому усі села вокрузі распойовані а наше не можливо? Чому міліція не вживає заходів до керівництва?

Ответы на вопрос (2):

Обращайтесь в милицию с заявлением.

Спросить
Пожаловаться

Чому міліція не вживає заходів до керівництва?

Потому что на милицию нет управы в виде прокуратуры. Туда пишите жалобы.

Спросить
Пожаловаться

Підскажіть будь-ласка якщо було написано Дарствінне на людину і та людина вкрала всі документи на земельну ділянку і хату, щас налог за землю приходить ті людині на яку було написано Дарствінне то вона вже переоформила на себе землю? І з цим щось можна зробити чи ні ?

Чи має право фермерське господарство купувати меблі та стройматеріали для свого часного жилого приміщення за місцем проживання і за цією адресою також знаходиться фермерське господарство-але акт на землю-на часне лицо.

Виникла не дуже приємна ситуація, я знімав квартиру (договору про оренду не було) , чесно кажучи квартира мені не сподобалась, але обставини склались так, що мені не було вибору,і я заплатив за 1 місяць прожиття. Повторююсь умови були дуже погані, і я жив в знайомих. Пройшов цей місяць за який було заплачені гроші, і я хотів забрати свої особисті речі , напевно господаря квартири це розізлило і вона вирішила в якомусь плані нажитись, сказала: » Ти зламав раковину, плитку»,-і хоче, щоб я відшкодував їй це все. Речі вона тільки поверне після того як я дам їй гроші на руки (Є цінні речі).Були навіть з її, та її сина сторони погрози на рахунок мене. Надіюсь на вашу допомогу. Дякую.

Батько купив землю розміром 40 соток зі старим будинком в селі. Зараз він хоче безкоштовно приватизувати цю земельну ділянку. Батько звернувся з цим проханням до сільської ради, але там відповіли, що землю зможуть приватизувати тільки платно, так як вийшов закон чи постанова, яка дозволяє безкоштовно приватизувати землю тільки тим громадянам, які придбали цю землю до 1993 року. Громадяни, які придбали землю після 1993 року, можуть приватизувати її на платній основі. Питання: чи дійсно це так? В Інтернеті знайшла декрет КМУ про приватизацію земельної ділянки від 1992 р., але він вже втратив чинність. Інших законів чи постанов не знайшла. Допоможіть, будь-ласка, розібратись в ситуації. Дякую!

Тяжке земельне питання. Хто його осилить... буду сподіватись на краще... В 2000 році три громадянина заключили договір купівлі-продажу з Закритим акціонерним товариством на нежитлове приміщення-кафе. Земля на час продажу і після продажу кафе була у постійному користуванні Закритого акціонерного товариства. Через деякий час директор цього товариства написав відмову від постійного користування і земельна ділянка просто так стоїть.Чи можливо повернути земельну ділянку в постійне користування громадянам, які купили нежитлове приміщення-кафе? На цей час Закрите акціонерне товариство ліквідоване, а земельна ділянка чекає Ваших підсказок,. Оренда дуже дорога, а про викуп земельної ділянки даже нейде і мова, так як приміщення того неварте. Допоможіть будь ласка!

26 жовтня я та мої друзі залишилися в аеропорту Донецьк. Наш літак не вилетів в Кутаїсі. Скасування рейсу спричинило зрив запланованого екскурсійного туру. Тур охоплював відвідування Грузії та Туреччини з проживанням в готелі 4*, послуги з перевезення, послуги гіда, харчування сніданок/вечеря та екскурсійна програма. Початок туру 26.10.13 завершення 29.10.13. Вартість туру на людину становить 450 дол. США. У зв’язку з цим просимо повернути повну вартість витрат на організацію туру.

Відповідні підтверджуючі документи, щодо сплати туру надаються.

Прошу врахувати, що Авіакомпанією “Візз Ейр Україна” не було запропоновано заміну маршруту перевезення, час прибуття якого не перевищував би дві години до запланованого часу прибуття. Звертаю Вашу увагу на те, що в даному випадку мова не йде про скасування рейсу, пов’язане з дією надзвичайних обставин або непереборної сили, яким не можна було запобігти, навіть якби було вжито усіх заходів. 26 жовтня 2013 року з аеропорту Донецьк із затримками, але було виконано всі заплановані рейси всіх авіакомпаній окрім скасованого Вашою авіакомпанією рейсу 7009.

Які наші дії?

Ми вимагаємо 250 евро компенсації. Вже маємо відмову.

На загальних зборах учасників Товариства з обмеженою відповідальністю “Перемога” з 5 учасників - фізичних осіб були присутні четверо. Учасник Петренко, який мав частку у статутному фонді 20%, не дивлячись на те, що йому було надіслане повідомлення, на збори не з`явився. На пропозицію головуючого збори одноголосно прийняли рішення про виключення Петренко зі складу учасників ТОВ “Перемога” у зв`язку з тим, що він не бере участі у поточній роботі товариства і не вніс повністю свого вкладу в статутний фонд, хоч минуло вже півтора року після реєстрації товариства.

Дайте юридичну оцінку прийнятому рішенню. Чи були правомочними загальні збори учасників ТОВ “Перемога”? З яких підстав можна виключити учасника з товариства з обмеженою відповідальністю?

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

1989-963,32

1990-2706,6

1991-4850,1

1992-40198,95

1993-586924,84

1994-2082907

1995-4930695

1996-10623475

1997-10425150

1998-8978,93

1999-11693,36

2000-13245,09

2001-23251

Задача 1.

У справі Крекотня, якого підозрюють у нанесенні Симонову тяжких тілесних ушкоджень, були отриманні наступні дані:-Іванов розповів, що під час випивки Крекотень розповідав, що розправився із Симоновим, спричинивши йому тілесні ушкодження, за критику на загальних зборах колективу цеху;

- охоронець Голуб показав, що бачив Крекотня неподалік від того місця, де через деякий час був знайдений Симонов, який знаходився у непритомному стані;

- у сараї Крекотня знайдено ломик, котрим, за висновком експерта, могли бути спричинені ушкодження Симонову;

- Крекотень не признавав свою причетність до злочину, пояснював, що весь вечір у той день він провів в гостях у своєї знайомої у сусідньому селі;

- знайома Крекотня уточнила, що останній гостював у неї днем раніше

Оцініть та класифікуйте зібрані докази.

Задача 2.

Слідчий визвав лікаря-гінеколога Первушину і запропонував їй як свідку дати свідчення про обставини відвідування клініки хворою Петрушкою.

Первушина відмовилась давати показання по тій причині, що вона не вправі розкривати лікарську таємницю.

Як повинен поступити у цій ситуації слідчий?

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение