Жена бившая не дает видится с ребенком. Какие документы нужны что подать в суд про свидания.

• г. Бердянск
Ответы на вопрос (1):

Нужно обратится в суд с иском об установлении порядка и способов Вашего участия в воспитании ребенка и общения с ним, для составления иска обращайтесь к юристу, он Вам сообщит полный перечень документов, которые лично для Вашей ситуации нужно будет приложить к иску (доказательства по делу).

Стаття 159 СКУ Вирішення судом спору щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї

1. Якщо той із батьків, з ким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо, у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, зокрема якщо він ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, другий із батьків має право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод.

2. Суд визначає способи участі одного з батьків у вихованні дитини (періодичні чи систематичні побачення, можливість спільного відпочинку, відвідування дитиною місця його проживання тощо), місце та час їхнього спілкування.

В окремих випадках, якщо це викликано інтересами дитини, суд може обумовити побачення з дитиною присутністю іншої особи.

Під час вирішення спору щодо участі одного з батьків у вихованні дитини береться до уваги ставлення батьків до виконання своїх обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення, в тому числі стан психічного здоров'я одного з батьків, зловживання ним алкогольними напоями або наркотичними засобами.

3. За заявою заінтересованої сторони суд може зупинити виконання рішення органу опіки та піклування до вирішення спору.

4. У разі ухилення від виконання рішення суду особою, з якою проживає дитина, суд за заявою того з батьків, хто проживає окремо, може передати дитину для проживання з ним.

5. Особа, яка ухиляється від виконання рішення суду, зобов'язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану тому з батьків, хто проживає окремо від дитини.

Спросить
Пожаловаться

Какие документы нужны подать на жену в суд тошто она не даёт видится с ребенком при разводе.

Какие докоменты нужны чтоб подать иск о встречах с ребенком с женой развелся видится не дает.

Бывшая жена не даёт видется с ребёнком какие документы нужны что бы подать в суд.

Я хочу подать иск в суд о порядке общения с ребенком жена не дает видится нужно ли платить госпошлину и платить за суд.

Бывшая жена (разведены 6 месяцев) не даёт видится с ребёнком (ребёнку 9 лет) куда я могу конкретно обратится и какие нужны документы?

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

Скажите бывшая гражданская жена не дает видится с ребенком! Говорит иди в суд делай что хочешь.. Но с ребенком ты не увидишься я сделаю все возможное! Скажите мне конкретно при каких условиях не дают вообще забирать ребенка на выходные!

Бившая жена недает видется с дочерю.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение