Пограбування на вулиці - відшкодування шкоди та відсутність на суді

• г. Нововолынск

Мене поргабували пізно ввечері на вулиці, відібрали сумочку і телефон. Злочинця піймали. Сумка з речами була в нього вдома, її мені вже віддали. А за телефон його брат хоче мені відшкодувати гроші до суда. Питання: 1) Чи можу я не прийняти від них відшкодування до суда, але написати відповідний документ про те, що я вимагаю відшкодування? 2) Я не хочу бути присутньою на суді. Мені це морально важко, і до того ж, він мене не бачив в обличчя, бо нападав ззаду. І я не хочу, щоб він мене знав, боюсь. Чи маю я право не бути присутньою на суді і як це правильно зробити.? Не відмовляючись від показань і звинувачень. Дякую.

Ответы на вопрос (1):

1. Можете не прийняти, та надати слідчому або судові позов, але який сенс, тим більше Ви маєте право на відшкодування? 2. Якщо в судове засідання не прибув за викликом потерпілий, який належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання, суд, заслухавши думку учасників судового провадження, залежно від того, чи можливо за його відсутності з’ясувати всі обставини під час судового розгляду, вирішує питання про проведення судового розгляду без потерпілого або про відкладення судового розгляду. Суд має право накласти грошове стягнення на потерпілого у випадках та порядку, передбачених главою 12 цього Кодексу.

(ст.325 КПК України)

Спросить
Пожаловаться

Добрий день) Підкажіть будь ласка як правильно має бути складена Заява (зразок) в Поліцію щоб були зроблені належні дії, звернута увага.

Ми, батьки регулярно чуємо від своїх дітей про скарги на одного хлопчика (16-ти років) який фізичною силою знущається над нашими дітьми. Неодноразово ми говорили з самим хлопчиком, робили зауваження батькам але ніякої адекватної реакції не чули і не бачимо.

Коли чоловіки йшли розбиратися, його бабуся викликає поліцію і розкидається заявами що його внука бють.

Будь ласка, напишіть правильні слова - зразок - як це потрібно скласти щоб не залишилось без уваги. В які ще органи можна звернутися щоб наглядали за цією сімєю, щоб прияйняли міри чи поставили на облік? Минулого року він ножом поранив свого сусіда-товариша при сварці, батько пішов і вдарив хлопця на що знову рідні викликали міліцію. Заява була написана - але ніякої дії з боку органів не було проведенно. Допоможіть, ця тема є і буде - але нажаль у нас в країні поки немає жахливих наслідків - ніхто проблему не усуває... Ми вже не знаємо як діяти, нас не чують - а діти і надалі ростуть жорстокими...

Виникла не дуже приємна ситуація, я знімав квартиру (договору про оренду не було) , чесно кажучи квартира мені не сподобалась, але обставини склались так, що мені не було вибору,і я заплатив за 1 місяць прожиття. Повторююсь умови були дуже погані, і я жив в знайомих. Пройшов цей місяць за який було заплачені гроші, і я хотів забрати свої особисті речі , напевно господаря квартири це розізлило і вона вирішила в якомусь плані нажитись, сказала: » Ти зламав раковину, плитку»,-і хоче, щоб я відшкодував їй це все. Речі вона тільки поверне після того як я дам їй гроші на руки (Є цінні речі).Були навіть з її, та її сина сторони погрози на рахунок мене. Надіюсь на вашу допомогу. Дякую.

Доброго дня купили телефон і страховку на нього. Розбився екран відправили його по страхові його мали зробити. Зробили нам поставили за мале скло ще й погнули корпус. Що в такому випадку робити.

Я зустрічалася з хлопцем 1 рік,жила з ним півроку, коли завагітніла пішла від нього... Він говорив, що буде допомагати, буде з дитиною спілкуватись, але пройшов рік і ніякої реакції...Можу я подати на нього на суд, знаючи його лише адресу, а паспортних даних нема... Що мені робити? Я хочу, щоб він визнав дитину і це було на папері...Дякую!

У моеи бабушки есть два сина но вони не прописани до неи и вона хоче прописати внучку до себе тоисть мене в неи е три паи один ии а два померлих членив семи хоче так зробити щоб сини не мали право на ии имущество а все мени може так бути бо хоче щоб все було мени як ии правильно зробити допоможить з цим питанням.

Доброго вечора. В мене питання...: хочу купити машину... не дорогу, але на мені є не виплачені кредити... як мені зробити щоб банк машину не забрав при цьому, що кредит я гасити не буду..? Дякую.

Чи можу я розлучитися з чоловіком, якщо дитині ще немає 1 року? Але я звинувачую його в подружній зраді й більше не бажаю з ним жити, Що мені потрібно зробити? Дякую заздалегідь.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

Я приписав дівчину з дитиною 6 років прожили пів року вона вернулася до свого гражданького мужа. Ми розписані небули. Вона непрожмвае вже 4 місяці . але виписатися нехоче. Як ще зробити.

Мені написали що я виграла телефон і щоб його отримати треба оплотити комісію. і я оплотила 150 грн але я точно не одна така. Поможіть.

З мене вимагають гроши, погрожують мени и моiй сiм'i.

Але я и моя сiм'я гроши не в кого не позичали, скажить мени будь ласка, що мени краще зробить щоб захистить сим'ю и себе: видать гроши, кинути роботу забрати сим'ю и переихати подали вид их,чи написати заяву в милицию?

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение