Чи можу я зараз дитину (10 р) переписати на своє прізвище і чи при цьому я буду вважатися одинокою матірю?дякую.

• г. Львов

Я виховую дитину-інваліда до 18 р. з батьком дитини одружена не була, дитина на його прізвищі з моїх слів записана, аліментів не отримую. Чи можу я зараз дитину (10 р) переписати на своє прізвище і чи при цьому я буду вважатися одинокою матірю?дякую.

Ответы на вопрос (1):

Если у вас имеются аналогичные статьи в Семейном кодексе, можете придержаваться ст.51 ч. 3 СКРФ. В случае рождения ребенка у матери, не состоявшей в браке, при отсутсвии совместного заявления родителей или при отсуствии решения суда об установлении отцовства фамилия отца ребенка в книге записи рожидения записывается по фамилии матери, имя и отчество отца ребенка - по ее указанию. У вас , по всей видимости, такая же ситуация с ребенком . Вы можете обратиться в органы ЗАГС с заявлением о перемене фамилии, имени , отчества вашего ребенка на вашу.

Спросить
Пожаловаться

Я вижу заміж за громадянина Автрії.Йде збір документів.Хочу вивезти дитину. З батьком дитини розлучена, на аліменти його не подавала. Які документи він має підписати, щоб я могла вивезти дитину, без проблем влаштувати в школу і т.д., з чого починати. Дякую.

Підскажіть, будь ласка, перша дитинка народилась 20 років тому. Та прожила лише 4 дні . Видали довідку про народження першої дитини. Після смерті дитини є свідотцтво про смерть. Читала, що при народженні наступної дитини виплати йдуть, як на дргу дитину. Але не зрозуміло як це оформлюватиметься, адже я можу пред'явити лише свідотство про смерть та довідку про народження, з зазначенням першої дитини. В серпні 2014 року в другому шлюбі нами було всиновлено дитину, віком 1,6 року. Після подання документів до соц. захисту, мені сказали, що моя перша дитина не враховується. Чому не пояснили. В Постанові КМУ від 27 грудня 2001 р. N 1751 Про затвердження Порядку призначення і виплати

державної допомоги сім'ям з дітьми, знов зустрічаються слова: з урахуванням кількості

живонароджених та усиновлених дітей (враховуючи померлих). Але як діє цей закон, які необхідні документи.

Чи є зараз такий закон, та як він діє? Дякую.

В мене з жінкою йде до розлучення. В нас є спільна дитина 4 роки. Жінка офіційно ніде не працює, я - безробітний, перебуваю у центрі зайнятості (отримую допомогу по безробіттю), маю групу інвалідності (отримую пенсію). Проживаємо ми в квартирі моїх батьків (пенсіонерів). Я знаю, що після розлучення переваги щодо дитини є у жінки (матері). Скажіть, будь-ласка, які я буду мати при цьому переваги щодо нашої спільної дитини? Чи можливий варіант, що дитина зможе проживати разом зі мною?

Скажіть будь-ласка, чоловік виплачує аліменти на першу дитину у розмірі 30% (у шлюбі з матірю дитини не перебував), на сьогоднішній день мати даної дитини пеербуває у шлюбі та має спільну дитину. Чи можна чоловіку, який виплачує аліменти зменшити їх розмір, оскільки він одружений та має дитину? Дякую за допомогу!

Дитина приписана за місцем проживання чоловіка. Ми розлучилися і хочу дитину виписати так як я хочу виїзжати з нею за кордон. Крім заяви і талона про виписку дитини з муніципальної служби, а також відмітки у буинковій книзі про зняття з обліку в паспортному столі якісь докумнти мені необхідні?

Велике дякую.

Справа в тому, що батько дитини в тюрмі, а мати пиячить і згодна відмовитися від дитини. В батька дитини є брат який згодний взяти дитину під опіку до звільнення батька дитини. Можливо це?

Які документи необхідно оформити батькам на дитину, якщо вони постійно працюють за кордоном, а вихованням та навчанням дитини (6 років) займається старший брат (20 років).

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

Чи має право вчитель змусити дитину переписувати ДПА, якщо дитина написала на 11 балив, а змусили переписати на 7 балив?

Доброго вечора. Дитині 15 років і вона нещодавно переїхала до батька у Німеччину на ПМЖ (батько громадянин україни). Батько морально знущається над дитиною і не відпускає добровільно назад до України.Якщо дитина по закону з 14 років вибирає між батьками з ким проживати, то яким методом повернути дитину на Україну.дякую.

Чи можливо оформити грошову допомогу або пенсію на дитину при добровільній відмові батька від дитини?

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение