Дедушке 80 лет, хотим забрать из РФ в Украину, нужно ли ему делать загранпаспорт?

• г. Харьков

Дедушке 80 лет, хотим забрать из РФ в Украину, нужно ли ему делать загран паспорт?

Ответы на вопрос (1):

Так. потрібно. Крім того повинні написати заяву у довільній формі начальнику того прикордонного загону (пункту), через який буде перетинати дідусь. У заяві необхідно зазначити обов‘язково: повні анкетні дані про особу, яка хоче приїхати, адресу її проживання, населений пункт та короткі відомості про людину, до якої приїжджає, мотив приїзду і термін перебування (з якого числа і по яке). У заяві слід вказати про зобов‘язання приймаючої особи (вона відповідає за можливі негативні дії й наслідки перебування приїжджої особи в Україні).