Процедура надання громадянства України дитині 2011 року народження при змішаному громадянстві батьків

• г. Апостолово

Как сделать гажданство Украини дитині 2011 року народження, як що мати громодянка Уукраїни,а батько громадянин Россії,и знаходяться в шлюбі?

Ответы на вопрос (1):

Добрый день,Маруся

ч1 чт 7 Закона Украіни " Про Громодянство"-Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження

були громадянами України, є громадянином України.

Удачи Вам и Вашим близким !