Я живу на Украине. У меня такой вопрос: Имею ли я право на пенсию по выслуге лет как лаборант фельдшерско-акушерского пункта?

• г. Арциз

Я живу на Украине. У меня такой вопрос: Имею ли я право на пенсию по выслуге лет как лаборант фельдшерско-акушерского пункта?

Ответы на вопрос (1):

Пенсія за вислугу років призначається при дотриманні двох умов:

— перша — робота на посадах лікарів (незалежно від їх найменування) або на посадах середнього медичного персоналу (сучасна назва: «фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою»);

— друга — робота у закладах охорони здоров’я, які є у Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 року № 909.