Мне 22 могу я оформить статус сироты который мне не оформили когда было 15

• г. Макеевка

Ответы на вопрос (2):

можете оформить

Здравствуйте Антон!

Поспешите с оформлением статуса сироты, так как в 23 года он теряется.

1). Після 18 років особа втрачає статус "дитина-сирота" і отримує інший статус - "особа із числа дітей-сиріт" - за змістом абз.5 ч.1 ст.1 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

2). Після 23 років особа втрачає також і статус "особа із числа дітей-сиріт".

Закон України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"