Здравствуй! Хочу подать на развод, какие документы нужны и будет ли проблема с разводом (маленькая дочь 6 месяцев)?

• г. Ждановка

Ответы на вопрос (2):

с разводом проблем нет. С разделом имущества и определением места жителсьвта ребенка могут быть проблемы.

Сімейний кодекс України ч. 2. ст.110

Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.