нужна ли лицензия на продажу сидра. И если нужна подходит ли лицензия на пиво.

• г. Винница

Нужна ли лицензия на продажу сидра. И если нужна подходит ли лицензия на пиво.

Ответы на вопрос (1):

Якщо вміст спирту в сідрі більше 0.5 %, то потрібна. Ліцензія видається на алкогольну продукцію взагалі, а не на конкретні види чи назви. Підходить.