Можно ли переписать квартиру на 17 подростка?

• г. Бердичев

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте Настя!

Да, оформить право собственности можно на несовершеннолетнего ,но распоряжаться он ей сможет только при достижении 18 летнего возраста.

Имеет право распоряжаться своим имуществом, в том числе и недвижимостью, и в 17 лет, с согласия родителей. И ждать 18 лет для этого нет необходимости.

Стаття 32 Цивільний кодекс України Неповна цивільна дієздатність фізичної особи у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років

2. Неповнолітня особа вчиняє інші правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

На вчинення неповнолітньою особою правочину щодо транспортних засобів або нерухомого майна повинна бути письмова нотаріально посвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозвіл органу опіки та піклування.