Никита блага не пул алименты аламан. Агар коридор Россия Коган букса.

Оцените вопрос :)

ответы на вопрос:

Обратитесь в суд с иском о взыскании алиментов.

Задать вопрос
Вам помог ответ: ДаНет
Написать
Позвонить

Алименты ми?Дорин суд ани? лайди. Бунда Узбекистана урнатилган уртача Иж хаки хисобга олинади. Шунта шубу сумма 2 бола учун тахминан 330 минг сум ни ташкил тИжи мамкин.

УЗБЕКИСТОН РЕСПУБЛИКАСИНИНГ ОЛА КОДЕКСЕ

102-мода. От а-она дан болаларга ундириладиган алименты микДорин аниклаш тартиби

От а-она дан болаларга ундириладиган алименты микдори алименты туловчининг ролик Иж?Акита во (реки) башка даромадига нисбатан Улулар хисобида реки пул Билан туланадиган Катей сумма да белгиланИжи мамкин.

Алименты Тула шар булган Ота-Ананин Иж хаки во (реки) башка даромади доимо Бир Хилла булмай, узгариб тура худ даромадининг Бир? имени натура торсида оладиган букса, шунингдек даромаддан Улу торсида алименты ундирИж имконияти булмаса инки Ота-она роман белгиланган Иж хаки реки даромадга ига булмаса, волга ятаган болаларнинг таъминоти учун туланИжи лазим булган алименты микдори хар ода пул Билан туланадиган Катей сумма да белгиланИжи мамкин.

(текст отредактирован 01.09.2016, 01:23)
Уточнить
Вам помог ответ: ДаНет
Написать
Позвонить
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение