Mansoramoxchidimki - Modabilan 6 yilga ozodlidan maxrum qilingan qarwi waxrida xozir kafil bo\'ladigan 1996 yilning owa insoni manamin chiqarish usuli

• г. Бука

Assalomualekum Mansoramoxchidimki 166 167 modabilan 6 yilga ozodlidan maxrum qilingan qarwi waxrida xozir 1996 yil owa insoni man kafil bolib chqara olamanmi qanday xolda chiqarsa boladi mudatidan oldinroq

Ответы на вопрос (1):

Вагалейкум эссалам. https://www.9111.ru/id-oshna/ Бу юристкэ моражагать итэ аласыз. Без Узбек тел белмибез

Удачи Вам и всего хорошего, обращайтесь ещё, если будут вопросы!