Чи може 16-річна студентка отримати субсидію на комунальні платежі, які становлять 2 000 грн, при стипендії 657 грн в Коломиї?
• г. Коломыя
Студентка 16 років, стипендія 657 грн, проживає одна в однокімнатній квартирі в Коломиї. Чи можна оформити субсидію на комунальні платежі, які складають зараз близько 2 000 грн?
Ответы на вопрос (1):
г. Ставрополь
---Здравствуйте, если она не собственник не оформит субсидию, и наоборот может оформить. Если квартира в собствтенности. Удачи Вам и всего хорошего.