Але в нас якщо проживає за кордоном знімають одноразову допомогу мотивірують що вони не бачать в яких умовах проживає Дитина.

• г. Хуст

Але в нас якщо проживає за кордоном знімають одноразову допомогу мотивірують що вони не бачать в яких умовах проживає дитина.

Ответы на вопрос (2):

Матильда, Ви повинні доказати, що дитина проживає з Вами. А Ви постійно займаєтесь її вихованням и содержите її. Запитайте в них, що їм потрібно для підтверження.

С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого наилучшего!

Добрый день, уважаемая Матильда

Вы можете обжаловать их решение в суде. Подавайте исковое заявление.

Удачи Вам и вашим близким!