Перереєстрація підприємства в Україні та виплати компенсацій за нещасний випадок - відповідність нормативному акту

• г. Северодонецк

Підприємство. Яке знаходилось на непідконтрольній території, було перереєстровано на території що контролює українська влада. Підприємство надає до відділення виконавчої дирекції Фонду за місцем реєстрації заяву-розрахунок по витратам, пов’язаним із виплатам потерпілим у наслідок нещасного випадку на виробництві , а саме допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю (нещасний випадок та його наслідки-4) за 2014 рік. Відповідно до порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду від 27.04.2007 р. № 24, всі необхідні документи надані. Згідно постанови КМУ № 365 від 08.06.2016 р., визначено порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Чи підпадають витрати, пов’язані з відшкодуванням допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю на рахунок підприємства, під вищезазначений нормативний акт.

Ответы на вопрос (1):

Доброго времени суток, Елена.

Вы можете обратиться к юристу сайта Вашей страны, воспользовавшись поисковой системой сайта (чтобы Ваш вопрос не остался без внимания).