Хочу перевести сына с одной колонии в другую куда мне обратиться.

• г. Ирпень

Хочу перевести сына с одной коллонии в другую куда мне обратиться.

Ответы на вопрос (2):

Кримінально-виконавчий кодекс.

Стаття 93. Відбування засудженими всього строку покарання в одній виправній чи виховній колонії

1. Засуджений до позбавлення волі відбуває весь строк покарання в одній виправній чи виховній колонії, як правило, у межах адміністративно-територіальної одиниці відповідно до його місця проживання до засудження або місця постійного проживання родичів засудженого.

{Частина перша статті 93 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1276-VI від 16.04.2009; в редакції Закону № 1186-VI від 08.04.2014}

2. Переведення засудженого для дальшого відбування покарання з однієї виправної чи виховної колонії до іншої допускається за виняткових обставин, які перешкоджають дальшому перебуванню засудженого в цій виправній чи виховній колонії. Порядок переведення засуджених визначається нормативно-правовими актами Міністерства юстиції України.

Звертатись потрібно в територіальний орган пенітенціарної служби.

www.kvs.gov.ua

Елена, Ваше желание понятно, почти не выполнимо. Перевод может быть произведен в исключительных случаях по решению. Департамента пеницитиарной службы. Но Вам никто не запрещает, если серьезные причины, обращаться с заявлением в Департамент. Ищите адрес и обращайтесь.

С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого наилучшего!