Просимо організувати підміну по догляду за мамою

• г. Винница

Юро, доброго вечора! Це Ольга, донька Пуніної Валентини. Справа в тому, що в мами з"явився ще один онук. І ми дуже хотіли б, щоб вона приїхала до нас у Вінницю хоча б на кілька тижнів. Чи могли б Ви організувати "підміну" по догляду за Вашою мамою. Бо виходить так, що мамі не зручно з Вами про це говорити, але час іде, а вона зовсім не може присвятити себе рідним дітям. Сподіваюсь, Ви нас розумієте. Моя пошта, на всяк випадок: punina@ukr.net

Ответы на вопрос (1):

Доброй вам ночи

Уважаемая Ольга, извините, но вашу мову не каждый знает на нашем сайте. Вы можете обратиться на сайты юристов Украины, которые смогут вам помочь. Это сайт российских юристов.

С уважением.