Муж не проживает в приватизированной квартире 15 лет - возможно ли лишить его права собственности после проведения капитального ремонта без его участия?

• г. Новоград-Волынский

Муж не живет в приватизироваггой квартире 15 лет, можна ли его лишить права на собственность, в квартире произведен капремонт без его участия.

Ответы на вопрос (3):

Доброго времени суток! Если за вашем мужем зарегистрировано право собственности в этой квартире, то лишить его этого права вы не сможете, если даже из квартиры янтарную комнату сделаете.

Нет, не сможете лишить, можете в судебном порядке требовать взыскания средств на улучшение жилого помещения (части затрат) а также коммунальных платежей. Удачи.

Стаття 365. Припинення права на частку у спільному майні за вимогою інших співвласників

1. Право особи на частку у спільному майні може бути припинене за рішенням суду на підставі позову інших співвласників, якщо: 1) частка є незначною і не може бути виділена в натурі; 2) річ є неподільною; 3) спільне володіння і користування майном є неможливим; 4) таке припинення не завдасть істотної шкоди інтересам співвласника та членам його сім'ї. 2. Суд постановляє рішення про припинення права особи на частку у спільному майні за умови попереднього внесення позивачем вартості цієї частки на депозитний рахунок суду.