Размер алиментов на одного ребёнка в Украине

• г. Донецк

Меня интересует название, номер и дата правительственного документа Украины по поводу минимальной суммы алиментов на ребёнка.

Ответы на вопрос (1):

Частина 5 статті183 Сімейного кодексу України, Закон від 10.01.2002 № 2947-III:

Той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

Ч.2 ст.182 СК України:

Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.