Возможен ли брак между гражданской Украины и гражданином России не меняя свой паспорт?

• г. Одесса

Возможен ли брак между гражданской Украины и гражданином России не меняя свой паспорт?

Ответы на вопрос (1):

Процедура реєстрації шлюбу з іноземцем така ж як і з громадянином України. Проте є різниця у наборі документів. Вам потрібно, зокрема: оригінали паспортів. Для громадянина України – внутрішній паспорт, для іноземця – той, з яким він перетинав кордон України. По-друге, переклади паспорта іноземця у двох примірниках: один – засвідчений печаткою перекладача, другий – засвідчений нотаріально. Якщо хтось із наречених раніше перебував у шлюбі – документ, який підтверджує припинення цього попереднього шлюбу, а саме: свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу (або про визнання його недійсним), висновок РАЦС про анулювання попереднього актового запису про шлюб, свідоцтво про смерть.

Зверніть увагу на те, щоб подані вами документи відповідали вимогам законодавства.