Мурожат бериш учун 360 минг хозирги кунда штраф толасангиз рухсатнома керак - хотинингизнинг тилига мувофиқ

• г. Санкт-Петербург

Салом менинг исмин журат мен хотиним билан конуний ажрашмаганман лекин алумент толаяпман ишзиз деп 360 минг хозрги кунда четка чикишди режалаштирдимда мажбурий ижрога мурожат килдим улар айтдики 3 ойлиги олдиннан толап хотинингизнинг тилидан рухсатнома и 860 неччингингдир штраф толасангиз четка чикишингизга рухсат деди шу гап тогрими.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте! Sizning savol tushunish . Huquqshunoslar murojaat qiling . Telefonlar bor. Aks holda, savol Mohiyati aniq emas. Omad