Если вырвана страница в загранпаспорте. Он действителен?

• г. Мукачево

Если вырвана страница в загран паспорте. Он действителен?

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте. Ну а как вы сами-то думаете, действительный ли паспорт с вырванной страницей? Меняйте.

Закордонний паспорт автоматично стає недійсним у разі , якщо він був пошкоджений, порваний, забруднений, або ж у ньому поставлять непотрібні штампи.

Вам потрібно звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби або до Центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації.