Есть ли закон об подтверждении инвалидности с детства до 18 лет у людей с анатомическим дефектом - отсутствие одной почки?

• г. Белгород-Днестровский

Есть ли закон об подтверждении инвалидности с детства до 18 лет у людей с анатомическим дефектом - отсутствие одной почки?

Ответы на вопрос (1):

Есть наказ МОЗ Украины "Про затвердження Інструкції про встановлення груп інвалідності" 05.09.2011 N 561, Закон України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" .

Про затвердження переліку анатомічних дефектів, інших необоротних порушень функцій органів і систем організму, станів та захворювань, за яких відповідна група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду

Постанова Кабінету Міністрів України; Перелік від 21.01.2015 № 10