Seeking Immigration Phone Number for Resettlement - Russian Jehovah\'s Witnesses Family Denied Asylum in Germany

• г. Липецк

You can give us immigration phone number for resettlement from third countries .We escaped from Russia and asked for asylum in Germany, but here the migration service refused.We are a family of Jehovah's Witnesses

Ответы на вопрос (1):

Если вам отказали власти Германии в предоставлении убежища, то придется возвращаться на родину, даже если вы свидетели Иеговы.