Получение паспорта в 14 лет.

• г. Ровеньки

Моему ребенку 14 лет. немогу получить паспорт так как огромные очереди. Будет ли штраф.

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, Инна.

Штрафа не будет, только предупреждение предусматривает санкция статьи.

Стаття 197 КУпАП. Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання

Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання - тягнуть за собою попередження.

Кроме того, административная ответственность наступает с 16 лет.