Президентга хат жўнатадиган изохлик - хечнарсасиз холатда Ўзбекистон ватандошларига йордам керакли

• г. Санкт-Петербург

Ассалому Алейкум Хурматли Узбекистан елчихонаси ходимлари, мен Худайберганов Жалолиддин Одилбекович Яшаш жойим Хоразм вил. Янгиарик туман, Таган махалласида ройхатдаман. Хозирда мен Россиянинг Санкт-Петербург шахрига ишга келгандим, мен битда Сурхондарйоликларни колида 2 ой ишладим яни уларнинг исми каттаси Жасур деган йана бирси Шахзод меликулов, мени ишим телфон тузатиш еди, менга ундан фойда булмади мен кейин кетаман бошка ишга десам мени шахсий паспортимни олиб куйишди яни мени карзга чикарди пулни бермасанг сени улдирб юбораман деди хуллас караб юрибди хозирда мен еса хози бошка шахарга кетиб паспортсиз хечнарсасиз. Менга йордам беришингзни сорайман хурматли прездентим! Шудаража пулига ишонадиган одам екан мени йук кивораман деди жасурнинг телфон раками +79052635959. шахзодники +79111756236. мен хозирда хечнарсасиз кийналиб колдим на паспортим на пулим бор. сизлардан олиб беришингзн илтимос киламан.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте.

Пишите на русском языке.