Хоча за словами очевидців було зовсім не так як пишуть в документах.

• г. Каменец-Подольский

Декілька років чоловік працював в РФ Тульській обл. офіційно на роботі в дорожній фірмі ОООАлмазные технологии. Після відпустки приймали на роботу, тобто в трудовій книжці було так: ПРИНЯТ (а через кілька місяців) після роботи УВОЛЕН (з печатками). Пройшовши медичний огляд там на роботі та не дочекавшись в трудовій книжці печатки ПРИНЯТ 8.06.2009 р. він загинув внаслідок ДТП будучи на роботі. В його смерті звинувачують його самого. Хоча за словами очевидців було зовсім не так як пишуть в документах. А зараз вже і очевидці бояться говорити правду. Звичайно директор фірми добре заплатив міліції. ЯК БУТИ? ЩО РОБИТИ? ДО КОГО ЗВЕРТАТИСЯ? Адже залишився маленький синочок - напівсиротою.

Ответы на вопрос (1):

Можу порадити звернутися до прокурора району по місцю, де загинув Ваш чоловік. Буде дуже добре, якщо свідки, що бачили ДТП, дадуть правдиві свідчення. Спробуйте з ними переговорити.