Добрий день яб хотила запитатити. Який минимальний платиж за комунальни послуги за квартиру в який нихто не проживае.

• г. Киев

Добрий день яб хотила запитатити. Який минимальний платиж за комунальни послуги за квартиру в який нихто не проживае.

Ответы на вопрос (1):

Доброго дня!

Залежить від багатьох факторів: площа квартири, кількість зареєстрованих, наявність лічильників на воду/газ, регіон і місто.

Навіть якщо всі лічильники є, а прописаних немає потрібно платити за сміття та квартплату (а це вже залежить від площі та регіону). На сьогодні це близько 3 грн. за квадратний метр.