Чи можна повернутися в школу, якщо не подобається професія в ліцеї після 9 класу?

• г. Донецк

Якщо я поступила на 1 курс в ліцей після 9 го класу, але професія не подобається, то можна закінчити навчання того року там, а на наступний навчальний рік вернутися в школу (зразу в 11 клас)?

Ответы на вопрос (1):

Уточните в учебном учреждении (лицеи) после окончания первого курса получите ли вы свидетельство о полном базовом образовании?