Добрий день У мене борги по кредитах. Чи можна зробити перекредитацію і яким чином.

• г. Запорожье
Ответы на вопрос (1):

Доброго дня, пане КЛ!

Перекредитацію зробити можна за взаємною згодою сторін (банка і клієнта). Така дія здійснюється шляхом укладання додаткової угоди.

Порада. Підготуйте письмову заяву із обрунтуванням, чому Ви не взмозі сплачувати кредит відповідно до чинних умов Договору (це може бути хвороба Ваша або близьких родичів, втрата роботи або іншого доходу, народження дитини тощо).

Вдачі у Вашому задумі!