Добрий день У мене борги по кредитах. Чи можна зробити перекредитацію і яким чином.

• г. Запорожье
Ответы на вопрос (1):

Доброго дня, пане КЛ!

Перекредитацію зробити можна за взаємною згодою сторін (банка і клієнта). Така дія здійснюється шляхом укладання додаткової угоди.

Порада. Підготуйте письмову заяву із обрунтуванням, чому Ви не взмозі сплачувати кредит відповідно до чинних умов Договору (це може бути хвороба Ваша або близьких родичів, втрата роботи або іншого доходу, народження дитини тощо).

Вдачі у Вашому задумі!

Спросить
Пожаловаться

Из кредитной истории узнал, что уменьшить неоплаченый долг перед кс групп аудит с 2017 года, как узнать об этой организации, и как быть с платежами, телефон.

Отримала судовий наказ про стягнення боргу. Не заперечую. Куди йти щоб погасити борг? У суд чи до тих кому заборгована?

Дорий вечір!скажіть будьласка чи можу я переписати на себе дім якщо власником є мій тато але він зі мною не живе вже 11 років.він живе з другою жінкою з мамою розлучений він додому за ті роки нічого не придбав на даний час має кредити в банку до нас звонять по місцю його прописки. Що мені робити?

Доброго дня у мене е кредитна карта вид приват банку яку я тривалий час не погашала бо не мала змоги строк кредитного договору и карточки уже закинчився тепер вони телефонують и кажуть щоб я погасила весь борг або вони приидуть до моих батькив и заберуть половину майна що мени робити грошей щоб погасити кредит у мене нема допоможить будь-ласка.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

В Kviku предложили 50 000 рублей, написано было одобренный лимит, для получения ввести карту и только после того, как перевели деньги прислали договор со страховкой на 5000 и переплатой в 70 000 рублей! Мы в шоке! Неужели такие существуют проценты в нашей стране? И они законны? Я отправила деньги обратно, но у них нигде не появляется информация, что я их перевела.70 тысяч переплаты мы не готовы, по телефону они говорят, что нужно написать заявление на погашение не менее чем за 30 дней до погашения, а там по договору уже 15000 набежит. Это какой-то ужас! Подскажите, мы можем подать в суд? Выйграем ли мы?Мы и не знали, что в наше время бывает такой обман.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение