Скажіть будь ласка, чи потрібно зараз платити кредит якщо розпочалась війна. А якщо такої можливості немає що буде?

• г. Хорол

Скажіть будь ласка, чи потрібно зараз платити кредит якщо розпочалась війна. А якщо такої можливості немає що буде?

Ответы на вопрос (2):

Если у вас нет возможности платить по кредиту, можно написать в банк заявление о предоставлении рассрочке по выплате, из-за форс-мажора. Удачи вам.

Лариса, в Україні введений воєнний стан, тому можна не платити, в цей період відсотки та штрафні санкції не нараховуються, після завершення воєнного стану потрібно направити кредитору листи щодо списання заборгованності, можна подати заяву про реструктуризацію кредитного зобов"язання.