Если отец ребенка безработный, то подав на алименты на что я могу расчитывать?

• г. Киев

Ребенку 1 год и 3 месяца, с отцом ребёнка не расписанны, но ребёнок записан на него. Если отец ребенка безработный, то подав на алименты на что я могу расчитывать? Отец ребенка не имеет своего жилья, прописан в квартире у своей матери. Может-ли ребёнок претендовать на проживание в квартире где прописан отец? Если да, то куда обращаться?

Ответы на вопрос (1):

ч.8 ст. 181 Сімейного кодексу України "Якщо місце проживання чи перебування батьків невідоме, або вони ухиляються від сплати аліментів, або не мають можливості утримувати дитину, дитині призначається тимчасова державна допомога, яка не може бути меншою ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Виплата тимчасової державної допомоги здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України."