Проблеми з лікарняним листом - куди звернутися та як розв\'язати ситуацію?

• г. Ивано-Франковск

Підскажіть будь ласка! Куда мені звенутися. В мене проблеми з лікарняним листом, в лютому я його здала у відділ кадрів і почався цей жах, вони мені його почали повертати і вимагати добивати кучу всяких печаток, в лікарні були в шоці бо лікарняний перетворювався на розмазмазню, два тижня назад вони повернули його знову і сказали що їм потрібний дублікат з лікарні бо цей лікарняний має багато виправлень і уже непідходить, зробили дублікат принесли і почалося все спочатку. Знову те саме що і в попередньому знову щось добивати, хоча цей больничний лист ідентичний попередньому тільки акуратно переписаний. З цієї роботи я звільнилася,і тепер я незнаю що робити дальше, Чи залишити цю затію добиватися своєї виплати лікарняного чи ні...

Ответы на вопрос (1):

Леся в судебном порядке нужно решать вопрос, если у Вас есть доказательства, что у Вас предыдущий вариант больничного листа принимали.

Можете написать жалобу в инспекцию труда или в прокуратуру.