Можно ли гражданам Украины приобрести авто и поставить его на учёт в Москве?

• г. Москва

Я гражданин Украины, езжу в России на автомобиле (на учете в Москве) по доверенности, могу ли я выехать на этом авто на Украину?

Ответы на вопрос (1):

У вас есть РВнП или ВнЖ? Вы стоите на консульском учете?

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України

Стаття 11. Тимчасове ввезення громадянами транспортних засобів на митну територію України

....

Тимчасове ввезення транспортних засобів за кодами 87.01, 87.02, 87.03, 87.04, 87.05 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності дозволяється за наявності документа, що підтверджує їх реєстрацію за межами України. У разі невиконання цієї умови зазначені транспортні засоби підлягають митному оформленню для постійного користування.