Можно взять фамилию мужа

• г. Запорожье

Супруга хочет взять фамилию мужа, а он не разрешает. Что супруга должна сделать, чтобы выбить право взять фамилию мужа?

Ответы на вопрос (1):

Это ее право изменить свою фамилию, разрешение мужа для этого не нужно, он уже согласился, когда женился.

Жена может обратится в РАГС для смены фамилии.

Порядок державної реєстрації зміни прізвища, власного імені та по батькові громадян України

Мін'юст України; Роз'яснення від 04.01.2011

zakon4.rada.gov.ua

Про державну реєстрацію актів цивільного стану

Верховна Рада України; Закон від 01.07.2010 № 2398-VI

zakon3.rada.gov.ua

Про затвердження Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та [...]

Мін'юст України; Наказ, Правила, Форма типового документа [...] від 12.01.2011 № 96/5

zakon4.rada.gov.ua