Как уменьшить сумму для перечисления алиментов? Я безработный и живу со второй семьёй, есть второй сын во втором браке.

• г. Измаил

Как уменьшить сумму для перечисления алиментов? Я безработный и живу со второй семьёй, есть второй сын во втором браке.

Ответы на вопрос (2):

Нужно подать исковое заявление об уменьшении размеров алиментов. Могу помочь.

Стаття 192 СКУ Зміна розміру аліментів

1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

2. Розмір аліментів може бути зменшено, якщо дитина перебуває на утриманні держави, територіальної громади або юридичної особи, за заявою батьків, уповноваженого територіальної громади, юридичної особи, на утриманні якої перебуває дитина, та за згодою органу опіки і піклування.