Как ограничить отца в посещении ребенка и обеспечить выплату алиментов в денежной форме - рекомендации и подготовка документов

• г. Киев

Что нужно, для ограничения отца в посещении ребенка? Мы в разводе, ребенок проживает у бабушки. Как лучше подготовить документы, чтобы алименты выплачивались в твердой денежной форме?

Ответы на вопрос (1):

Стаття 141. Рівність прав та обов'язків батьків щодо дитини

1. Мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

2. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

====

Так что для ограничения необходимы очень веские основания.

Кроме того, для определения алиментов в твердой денежной сумме Семейным Кодексом Украины определены конкретные условия, а именно

Стаття 184. Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

1. Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

2. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.

3. Якщо розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, менше мінімального розміру, передбаченого частиною другою статті 182 цього Кодексу, то дитині призначається відповідно до закону державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.