Возможно ли подать на алименты, учитывая мою ситуацию - отец инвалид и не работает, я учусь в другом городе?

• г. Днепродзержинск

Мне 19 лет. Учусь на контракте в другом городе. Отец инвалид 2-группы и + у него еще есть несовершеннолетний ребенок. Он якобы (неофициально работает) не работает и живет на одну пенсию. Могу ли я подать на алименты?

Ответы на вопрос (2):

Нет алименты платятся до 18 лет.

Семейный кодекс Украины позволяет Вам это сделать

Стаття 199. Обов'язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання

1. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

2. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання.

3. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.

Но ключевая фраза "за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу"