Претензія щодо неповної поставки металопрокату - як реагувати і вирішити ситуацію?

• г. Владимир-Волынский

Ми придбали металопрокату на суму 170 000 грн і загальну вагу 25 тонн, однак автомобілем Продавця нам було доставлено лише 20 тонн, що в грошовому виразі становить 135000 грн. Що робити підкажіть будь-ласка і як діяти? Продавець на претензію не відповідає, автомобіль було старовано в присутності перевізика, було складено акт комісією!

Ответы на вопрос (1):

Вам нужно грамотно заявиться с иском в суд о возврате авансового платежа. В этом иске могут быть сложности, потому советую чтобы делом занялся юрист с опытом таких дел. Если нужна будет помощь обращайтесь.