Сроки рассмотрения исполнительного листа на взыскание алиментов в юстиции по месту работы - что говорит закон?

• г. Киев

Подавала исполнительный лист на взыскание алиментов по месту проживания ответчика. Теперь его перенаправили в юстицию по месту работы. Но дело еще не дошло. В течении какого времени по закону должны прийти документы?

Ответы на вопрос (1):

Срок передачи документов не установлен, требуйте информацию с исполнительной службы об отправке документов, Кроме того, это ваше право требовать взыскания по месту проживания или работы должника, а не выбор исполнителя.

Про виконавче провадження

Верховна Рада України; Закон, Перелік від 21.04.1999 № 606-XIV

Стаття 20. Місце виконання рішення

1. Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем

проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням

його майна. У разі якщо боржник є юридичною особою, то виконання

провадиться за місцезнаходженням його постійно діючого органу або

майна. Право вибору місця виконання між кількома органами

державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії з

виконання рішення на території, на яку поширюються їх функції,

належить стягувачу.