Отримання військового квитка зі статусом \'Придатний до служби\' - поради та можливі шляхи

• г. Барышевка

Мені через 2 місяця 25 років в мене в тимчасовому військовому квитку написано не придатний за станом здоровя статя 64 в (незначні порушення функції хребта) мед комісію проходив в 2009 році хочу піти працювати в державну службу потрібно щоб у військовому квитку писало придатний до військової служби підскажіть чи у 25 років видадуть військовий квиток солдат запасу без статі хвороби чи там буде статя іщо робити щоб отримати військовий щоб писало придатний до служби.

Ответы на вопрос (1):

Роберт, зверніться до фахівця воєнкомату.