Законно ли возить в автомобиле резиновую палку (дубинку) маркируемую как ПР-13, для целей самообороны? Благодарю.

• г. Красноармейск

Законно ли возить в автомобиле резиновую палку (дубинку) маркируемую как ПР-13, для целей самообороны?

Благодарю.

Ответы на вопрос (1):

Кримінальна відповідальність за носіння чи зберігання ПР-73 (резинова палка)наскільки я розумію не передбачена,оскільки вона не являється холодною чи вогнепальною зброєю а спецзасобом для самозахисту та перебуває у вільному прождажі на території України