Процент алиментов от заработной платы для ребенка 2.5 года - какой размер выплат будет соответствовать?

• г. Селидово

Скажите пожалуйста сколько процентов от заработной платы мой гражданский муж должен выплачивать своему ребенку алиментов, ему 2.5 года?

Ответы на вопрос (1):

Вікторія !. Аліменти – це кошти на утримання дитини, які присуджуються за рішенням суду у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі. Розмір коштів на утримання дитини (аліменти) встановлюється судом. Проте, ст. 182 Сімейного кодексу України чітко вказує: «мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку». Прожитковий мінімуму для дітей відповідного віку встановлений Законом України «Про Державний бюджет України на 2014 рік (Стаття 7) З 01.012014 Дiти вiком до 6 рокiв - 1032 грн. , 3 01.07.2014 р. дiти вiком до 6 рокiв 1059 грн. та таке інше. розрахуйте самостійно. Є питання звертайтеся.