Мигрант из Узбекистана ищет поддержки в Киргизстане - беспомощен без своей семьи и нуждается в алименте на миллион сомов
• г. Фергана
Салом ман киргизистон фукоросиман узбекистондан уйланганман закисимиз туйимиз узбекистонда буган хотиним билан кайнотам ажраштирган канча ялиндим фойдаси булмади уйланорин сиз билан яшамиман деган сиздан хеч нарса керакмас деб энди мандан алимент талаб килябти бир милион жунатинг булмасам депорт килдирар экан нима киле ердам берсез олдиндан рахмат.
Ответы на вопрос (1):
г. Тольятти
Задавайте свой вопрос на русском языке.