Водій у стані алкогольного сп\'яніння отримав позбавлення волі та штраф у великій ДТП

• г. Пятихатки

01.05.2013 року в проміжок часу з 24.00 год. до 1.00 год. 02.05.2013 р. водій в стані алкогольного сп'яніння рухався за кермом автомобіля «Фольцваген Т 5», зі швидкістю 60 км. на год., з ввімкненим ближнім світлом фар. По ходу його руху, ліворуч була паркова зона, ростуть ялинки, гилки яких виходять на дорогу та перешкоджають обзору, з правого краю дороги, йому під колеса вибігла собака, щоб уникнути наїзду на собаку, він відвернув руль ліворуч та продовжував рухатися по лівій стороні проїзної частини на відстані приблизно 2 метрів від лівого краю дороги. Так, по лівій стороні проїзної частини він проїхав приблизно 15-20 метрів, побачив за ялинкою тінь або силует, людини на дорозі не бачив, потім раптово стався удар з лівої сторони автомобілю. Після удару, він відвернув руль праворуч та зупинився приблизно на середині дороги. Він рухався по зустрічній смузі для руху, оскільки вважав, що перешкоди для руху у зустрічному напрямку відсутні, зустрічних транспортних засобів на дорозі не було, також не було зовнішнього освітлення на дорозі. Після того, як стався удар, він з'їхав під руль, проїхав декілька метрів та зупинився, через 3 хвилини приїхали працівники ДАІ та викликали швидку допомогу. Вважає, що Правила дорожнього руху не порушував, не мав можливості уникнути ДТП, тому не визнає себе винним. Суд по цій справі водію дав 6 років позбавлення волі! і 200 тис грн.

Ответы на вопрос (1):

В чем суть вопроса, если считаете что наказание суровое напишите апелляцию