Як правильно написати запит до Єнакієвського управління юстиції, щоб перевірити достовірність арешту на автомобіль, який був виплачений в кредит і вирішена питан

• г. Енакиево

Хочу зняти транспортних засіб з обліку в гаЇ, але там повідомили, що авто знаходиться під арештом Єнакієвського управління юстиції. Авто було куплене в кредит, кредит виплачений. Пояснили, що потрібно написати запит в юстицію, щоб перевірили достовірність арешту. Як написати правильно листа?

Ответы на вопрос (1):

Нужно подавать заявление о снятии ареста в исполнительную службу, которая его наложила, или же снимать арест в судебном порядке. Для составления документов обращайтесь к юристу/адвокату, данная услуга является платной.