Чи держава стягуватиме кошти з батька у разі нарахування допомоги по малозабезпеченню мені та моїм дітям?

• г. Березань

Я збираю довідки, щоб подати в соцзабез, як малозабезпечена сім*я.в офіційному шлюбі я неперебуваю, діти носять прізвище свого батька (батьківство визнане). Одну з довідок мені потрібно взяти в суді,про те,що я не подавала на алімети. Питання в мене таке: чи буде держава якимось чином стягувать чи вираховувать з батька дітей, якісь кошти, в разі нарахування мені допомоги по малозабезпеченню?

Ответы на вопрос (1):

Такие справки не предоставляет суд, Вам следует подавать иск о взыскании алиментов на детей, а после брать справку в исполнительной службе, если он не будет их выплачивать и тогда оформлять временную гос. помощь на ребенка.