Как проехать границу Белоруссии с маленьким ребёнком? Какие нужны документы?

Вопрос №4301787

Как проехать границу Белоруссии с маленьким ребёнком? Какие нужны документы?

Ответы на вопрос:

Юрист г. Харьков
02.07.2014, 03:50

Проездной документ на ребенка, или он должен быть вписан в загранпаспорт родителя, согласие второго родителя в нотариальной форме, свидетельство о рождении ребенка.

ОСОБЛИВОСТІ ВИЇЗДУ ДІТЕЙ – ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

до Республіки Білорусь: діти – громадяни України можуть перетинати державний кордон за наявності проїзного документа дитини, або за паспортом громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків, у який вони вписані, та у його супроводі.

Відповідно до п. 4 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.95 № 57 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2010р. № 724) Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

1) за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

2) без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон громадянин, який не досяг 16-річного віку, або проїзному документі дитини є запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

Вам помог ответ?ДаНет

Похожие вопросы

• г. Кривой Рог

Скажите могу ли я забрать мед.. карту в городской поликлинике, грудного ребёнка, для прохождения осмотра в часной поликлинике?

• г. Кривой Рог

Я-председатель ЖСК. Мы с электриком обнаружили, что одна квартира ворует электроэнергию у всего кооператива. Электрик обрезал этот провод. Какие претензии мы можем им предъявить? Спасибо.

Я выезжала с Украины в Москву 2.02 2017 и возвращалалась 14 02 2017 мне на границе не поставили отметку что возвратилась что делать?. Мне сейчас надо ехать как быть на границе?

• г. Кривой Рог

Чем отличается ГО от общественной организации?

• г. Кривой Рог

Дали приказ о сокращении в июне, могут ли в июле и августе платить только 2/3 оклада потому что простой.

• г. Кривой Рог

Я хочю уйти со школы с десятого и незнаю какой атестат мне нужен за 9 или за 10

• г. Кривой Рог

Живу в Украине, а в России 1 февраля 2017 г. умер отец, который жил с другой семьей, но я с ним поддерживала общение. Навещала, как приезжала в Таганрог. Вопрос о наследстве никогда не поднимался и я ничего не знаю, приехать до 1 августа может не получится. Как мне узнать о наследстве?

• г. Кривой Рог

Могу ли я забрать документы из вуза обучаясь на дневной форме и не сдавая сессию которая началась?

Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение
Мы используем файлы cookie. Продолжив работу с сайтом, вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных и Правилами пользования сайтом.